Ev Hizmetleri

Yoğun iş temposundan ev işlerine vakit ayıramayan hanımlar, tek başına yaşayan beyler, sağlık problemleri sebebiyle ev işi yapamayanlar, ev işleri ile vakit kaybetmeyip çocuklarına daha fazla zaman ayırmak isteyen anneler için güvenilir ve titiz yardımcılar sunmak üzere Atlas İnsan Kaynakları olarak hizmetinizdeyiz.

Evinizin temizlik, yemek, çamaşır, ütü, alışveriş gibi görevlerini yerine getirerek, yaşadığınız ortamın düzeninin sağlanmasında size destek olan, deneyimli ve referanslı yardımcıları portföyümüzden sizin için seçiyoruz. İster gündüzlü isterseniz yatılı ev işlerine yardımcı personel ihtiyacınızı güvenilir bir kaynaktan sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sizlerden gelen talep doğrultusunda veri tabanımıza kayıtlı olan adaylarımız ile birebir mülakat ve referans araştırması süreçlerini yürütüp, sizin kriterlerinize en uygun adayları sizlerle karşılaştırıyoruz. Seçtiğiniz adayla çalışmaya başladıktan sonra da sizi yalnız bırakmıyor, memnuniyetinizi teyit etmek için sizinle iletişim halinde oluyoruz. Deneme süresi içerisinde yapılan değişikliklerde, ekstra hizmet bedeli talep etmeden personel temini sağlıyoruz.