Bebek ve Çocuk Bakımı

Bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini koruyarak, günlük bakımını, ihtiyaçlarını ve eğitimini en az sizin gösterdiğiniz titizlik ve şefkatle karşılayabilmek adına, profesyonel ve referanslı bakıcı portföyümüzle siz sevgili ailelerin yanındayız.


Bebek ve çocuk yetiştirmenin ne kadar zorlu bir yolculuk olduğunu biliyor ve siz ebeveynlerin endişelerini paylaşıyoruz. Bu sebeple, ailenizin kültür ve değerlerine en uygun gündüzlü veya yatılı bakıcıları, seçme ve yerleştirme konusunda uzman kadromuz sayesinde sizlerle güvenle buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Sizlerden gelen talep doğrultusunda veri tabanımıza kayıtlı olan adaylarımız ile birebir mülakat ve referans araştırması süreçlerini yürütüp, sizin kriterlerinize en uygun adayları sizlerle karşılaştırıyoruz. Seçtiğiniz adayla çalışmaya başladıktan sonra da sizi yalnız bırakmıyor, memnuniyetinizi teyit etmek için sizinle iletişim halinde oluyoruz. Deneme süresi içerisinde yapılan değişikliklerde, ekstra hizmet bedeli talep etmeden personel temini sağlıyoruz.